Informacja dla Uczestników projektu „Strategiczny wymiar merchandisingu w branży handlowej”

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja do projektu „Strategiczny wymiar merchandisingu w branży handlowej” dobiega końca.

Mamy już od Państwa prawie wszystkie dokumenty rekrutacyjne.

Dziękujemy za cierpliwość w ich wypełnianiu.

Większość z Państwa wypełniła też już ankiety określające potrzeby uczestników.

Zaplanowaliśmy zatem rozpoczęcie działań.

Jesteśmy w trakcie rozsyłania zapytań ofertowych (niezbędne w przypadku realizacji projektów UE) aby wynająć sale i zapewnić catering na szkoleniach.

W najbliższym czasie mamy już zaplanowane 4 szkolenia z „merchandisingu” :

27.10.2014 w Czarnkowie

28.10.2014 w Iławie

18.11.2014 w Gliwicach

21.11.2014 w Katowicach (dla Spółdzielni z Mikołowa i Dąbrowy Górniczej)

W przyszłym tygodniu skontaktujemy się z zainteresowanymi celem uzgodnienia szczegółów tych szkoleń.

W najbliższym też czasie skontaktują się z Państwem nasi doradcy i niebawem zaczną umawiać się na prowadzenie doradztwa w poszczególnych sklepach.

Gdyby mieli Państwo jakieś pytania/uwagi zachęcam do kontaktu mailowego i telefonicznego (podaję swój numer komórkowy).

Życzymy wszystkim Państwu, aby nasz projekt przyniósł Wam pomoc w pracy i radość z rozwoju.

Pozostaję z nadzieją na dobrą współpracę

Joanna Górczyńska

Kierowniczka Projektu