Informacja dla uczestników projektu pt „Pracuj efektywnie i z przyjemnością”

W związku  z zakończeniem procesu wyboru Wykonawcy w ramach zapytania ofertowego  nr 1/POKL/PARP/PEP, realizowanego zgodnie z zasadą konkurencyjności w ramach projektu „Pracuj efektywnie i z przyjemnością”, realizowanego przez Federację Związków Zawodowych Pracowników Spółdzielczości, Produkcji, Handlu i Usług w Polsce, w partnerstwie z SLG International Training Center Sp. z o.o., w ramach Priorytetu II Działania 2.1 Poddziałania 2.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, informujemy, że dokonano następującego wyboru:

1. ŚLĄSK – wybrano ofertę złożoną przez Hotele Diament S.A. , 41-800 Zabrze, ul.Cisowa 4,

2. MAŁOPOLSKA – wybrano ofertę złożoną przez Przedsiębiorstwo Turystyczne „POPRAD KODA” Sp. Jawna A.Danek, Cz.Kosiński, 33-300 Nowy Sącz, ul. Rymanowskiego 4a,

3. PODLASIE – w związku z otwartą rekrutacją do projektu i brakiem uczestników do projektu nie dokonano wyboru oferty,

4. MAZOWSZE- wybrano oferty złożone przez

• Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o., 05-140 Serock, Jachranka77
  • Pierogarnia na starym rynku, Donata Kubińska, 06-500 Mława ul. Stary Rynek 4

5. WARMIA I MAZURY – w związku z otwartą rekrutacją do projektu i brakiem uczestników do projektu nie dokonano wyboru oferty,

6. ŁÓDZKIE –  w związku z otwartą rekrutacją do projektu i brakiem uczestników do projektu nie dokonano wyboru oferty.