ROZSTRZYGNIĘCIE OFERTOWE

SZANOWNI PAŃSTWO,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 29.10.2014 dokonaliśmy rozstrzygnięcia postępowania na wynajęcie sal szkoleniowych, przygotowanie cateringu oraz noclegów na szkoleniach w ramach realizacji projektu pt. Strategiczny wymiar merchandisingu w branży handlowej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach przeprowadzonej procedury wpłynęły 2 oferty, spośród których wyłoniliśmy ofertę, która uzyskała największą ilość punktów.

Umowa na realizację usługi zostanie podpisana z Hotelem Borowina

ul. Gruntowa 4, 05-520 Konstancin – Jeziorna.