ROZSTRZYGNIĘCIE OFERTOWE – INFORMACJA DLA OFERENTÓW, KTÓRZY ZŁOŻYLI OFERTĘ NA na stanowisko Trener/Trenerka do przeprowadzenia trzech dwudniowych szkoleń pt. „Dialog społeczny w procesie zmiany” w projekcie „STRATEGICZNY WYMIAR MERCHANDISINGU W BRANŻY HANDLOWEJ”

SZANOWNI PAŃSTWO,

Uprzejmie informuję, że w wyznaczonym w zapytaniu ofertowym terminie  – 1. Oferentka złożyła ofertę na stanowisko Trenera/Trenerki do przeprowadzenia szkoleń

pt. „Dialog społeczny w procesie zmiany”:

Pani – Magdalena Trębacz

Oferta nie zawierała braków formalnych.

Zamawiający wyłonił do przeprowadzenia szkoleń Oferenta –Magdalenę Trębacz przy następujących cenach za usługę:

zakres

ilość

dni szkoleniowych

cena jednostkowa

wartość zamówienia

przeprowadzenia szkoleń pt. Dialog społeczny w procesie zmiany:

9 000,00 zł

Umowa z Oferentką zostanie podpisana do dnia  05.11.2014 r.