Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego na wynajem sal szkoleniowych i zapewnienie cateringu na szkoleniach

Uprzejmie informujemy, że dokonaliśmy rozstrzygnięcia postępowania na wynajęcie sal szkoleniowych, przygotowanie cateringu na szkoleniach w ramach realizacji projektu pt. Strategiczny wymiar merchandisingu w branży handlowej”  współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach przeprowadzonej procedury wpłynęło 7 ofert, spośród których wyłoniliśmy oferty, które uzyskały największą ilość punktów oraz nie zostały odrzucone z powodów nie spełniania wymogów lub zaproponowania zbyt wysokiej ceny.

Umowy na realizację usług  zostaną podpisane z:

Biurem Rezerwacji Karpacz Agnieszka  Mieszkalska  na wynajem sali i zapewnienie cateringu w hotelu PRIME w Bytomiu

Usługi Gastronomicznei Noclegowe Leszek Mroczkowski Trzebnica na wynajem sali i zapewnienie cateringu w hotelu Trzebnica w Trzebnicy

Hotelem Batory Stanisław Broszkiewicz na wynajem sali i zapewnienie cateringu w hotelu Batory w Krakowie