Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego na wynajem sal szkoleniowych i zapewnienie cateringu na szkoleniach

Uprzejmie informujemy, że dokonaliśmy rozstrzygnięcia postępowania na wynajęcie sal szkoleniowych, przygotowanie cateringu na szkoleniach w ramach realizacji projektu pt. „Strategiczny wymiar merchandisingu w branży handlowej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach przeprowadzonej procedury wpłynęło 17 ofert, spośród których wyłoniliśmy oferty, które uzyskały największą ilość punktów oraz nie zostały odrzucone z powodów nie spełniania wymogów lub zaproponowania zbyt wysokiej ceny.

Umowy na realizację usług  zostaną podpisane z:

Społem Powszechną Spółdzielnią Spożywców w Wyszkowie

Na przeprowadzenie szkoleń w dniach 12 i 13 stycznia 2015 roku w Wyszkowie w restauracji Wyszkowianka

Invest Hotel sp. z o.o.

Na przeprowadzenie szkoleń w dniach 19 i 20 stycznia 2015 roku w Zawierciu w hotelu Zawiercie

Hotelem Batory w Krakowie

Na przeprowadzenie szkolenia w dniu 20 stycznia 2015 roku w Krakowie w hotelu Batory

Leśnym Ośrodkiem Szkoleniowym w Puszczykowie

Na przeprowadzenie szkolenia w dniu 02 lutego 2015 w Puszczykowie w Ośrodku Leśnym

Tamadą sp. z o.o

Na przeprowadzenie szkolenia w dniu 03 lutego 2015 w Ozorkowie w Hoteliku i Restauracji Tamada

Szkołą Języków Obcych Agnieszka Wójcik