Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego na wynajem sal szkoleniowych i zapewnienie cateringu na szkoleniach

Uprzejmie informujemy, że dokonaliśmy rozstrzygnięcia postępowania na wynajęcie sal szkoleniowych, przygotowanie cateringu na szkoleniach w ramach realizacji projektu pt. „Strategiczny wymiar merchandisingu w branży handlowej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach przeprowadzonej procedury wpłynęło 28 ofert, spośród których wyłoniliśmy oferty, które uzyskały największą ilość punktów oraz nie zostały odrzucone z powodów nie spełniania wymogów lub zaproponowania zbyt wysokiej ceny.

Umowy na realizację usług zostaną podpisane z: ·

- PHU Piotr Koch Na przeprowadzenie szkolenia w dniu 02 marca 2015 roku w Poznaniu, w sali konferencyjnej KOCHTEX

- Prospect Szkoła Języków Obcych Na przeprowadzenie szkolenia w dniu 15 kwietnia 2015 roku w Końskich, w Prospect Szkole Języków Obcych

- UpHotel Na przeprowadzenie szkolenia w dniu 14 maja 2015 roku w Katowicach, w Hotelu Silesian

- Hotel Mława sp. z o.o. Na przeprowadzenie szkolenia w dniu 09 czerwca 2015 roku w Mławie, w Hotelu Mława

- UpHotel Na przeprowadzenie szkolenia w dniu 10 lipca 2015 roku w Krakowie, w Hotelu Fero Express

Do wybranych Oferentów zostaną w przyszłym tygodniu wysłane mailem umowy.