INFORMACJA O ZAKOŃCZENIU CYKLU SZKOLEŃ Z MERCHANDISINGU

chcielibyśmy poinformować, że z dniem 8 lutego 2o15 roku został zakończony cykl 16 szkoleń dla 12 przedsiębiorstw z tematyki „MERCHANDISING„  w ramach projektu współfinansowanego przez unię europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „strategiczny wymiar merchandisingu w branży handlowej” na podstawie umowy nr UDA-POKL.02.01.02-00-022/14 z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Chcemy pogratulować wszystkim uczestnikom za ukończenie kursu.

GRATULUJEMY !!!