Zakończenie szkoleń

chcielibyśmy poinformować o zakończeniu cyklu 10 szkoleń dla członków związków zawodowych z 4 tematów:

-Dialog społeczny w procesie zmiany,

-Współpraca w procesie zmiany,

-Innowacyjne narzędzia merchandisingowe a rozwój sklepu,

-Współpracy w procesie zmiany.

Projekt pt. „Strategiczny wymiar merchandisingu w branży handlowej”  jest  współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na podstawie umowy
nr UDA-POKL.02.01.02-00-022/14 z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.