OGŁOSZENIE REKRUTACYJNE Stanowisko: Badacz do badania nr 1

Federacja Związków Zawodowych Pracowników Spółdzielczości Produkcji, Handlu i Usług w Polsce rozpoczynając realizację Projektu pn. „Problemy społeczne pod lupą” o numerze POWR.02.20.00-00-0011/18, który finansowany jest ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, działanie 2.20 Wysokiej jakości dialog społeczny w zakresie dostosowania systemów edukacji i szkolenia do potrzeb rynku pracy, zaprasza do złożenia oferty cenowej osoby, które posiadają kwalifikacje do pracy na stanowisku: „Badacz do badania nr 1”. Do zadań pracownika/cy będzie należało:

• Zaplananowanie procesu badania, przygotowanie ostatecznej metodologii badania, ustalenie celu, obszarów problemowych, grup badawczych, technik badania, zasad analizy danych,
  • Przygotowanie narzędzi badawczych,
  • Przeprowadzenie pilotażu badania i ewentualna modyfikacja narzędzi/procesu itp.,
  • Przeprowadzenie badania,
  • Weryfikacja i analiza materiału,
  • Przygotowanie raportu z badania,
  • Udział w pracach zespołu projektowego.

Tytuł badania: „Potrzeby szkoleniowe i edukacyjne w opinii pracodawców i pracowników branży handlowej (handlu detalicznego) i możliwość ich realizacji”.

Wstępny cel badania: diagnoza faktycznych potrzeb uzupełnienia kompetencji pracowników w branży handlowej na różnych szczeblach oraz oferty umożliwiającej uzupełnienie tych deficytów.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w realizacji badań,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz analitycznego myślenia,
  • Profesjonalizm.

Okres zatrudnienia: wrzesień 2019 – listopad 2020 (15 miesięcy), zatrudnienie na podstawie um. o pracę

Wymiar czasu pracy: 1/3 etatu

Miejsce pracy: Warszawa oraz inne miejsca związane z realizacją badań

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie wymaganych dokumentów do dnia 16 września 2019 roku do godz. 12:00. Dokumenty powinny zawierać:

• CV wraz z oświadczeniem o posiadaniu przygotowania do wykonywania zadań w ramach stanowiska „Badacz do badania nr 1„,
  • Pisemną informację odnośnie oczekiwań płacowych,
  • Podpisaną klauzulę informacyjną dot. Przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji (załącznik do ogłoszenia).

CV powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Federację Związków Zawodowych Pracowników Spółdzielczości Produkcji, Handlu i Usług w Polsce (ul. Kopernika 36/40, lok. 375, 02-924 Warszawa) zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie.”

Aplikacje można składać osobiście w siedzibie Federacji Związków Zawodowych Pracowników Spółdzielczości Produkcji, Handlu i Usług w Polsce (ul. Kopernika 36/40, lok. 375, 02-924 Warszawa), listownie (liczy się data wpływu korespondencji) lub mailowo (podpisany skan) na adres: federacjaspolem@gmail.com.

Niniejsze ogłoszenie ma na celu ustalenie ceny rynkowej za pracę na wymienionym stanowisku,
w podanym wymiarze.

W razie pytań prosimy o kontakt z kierowniczką projektu – Pauliną Górczyńską (tel. +48 505 108 803).