OGŁOSZENIE REKRUTACYJNE Stanowisko: Asystent/ka do badania nr 3

Federacja Związków Zawodowych Pracowników Spółdzielczości Produkcji, Handlu i Usług w Polsce realizując Projekt pn. „Problemy społeczne pod lupą” o numerze POWR.02.20.00-00-0011/18, który finansowany jest ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, działanie 2.20 Wysokiej jakości dialog społeczny w zakresie dostosowania systemów edukacji i szkolenia do potrzeb rynku pracy, zaprasza do złożenia oferty cenowej osoby, które posiadają kwalifikacje do pracy na stanowisku: „Asystent do badania nr 3”. Do zadań pracownika/cy będzie należało:

• Wybór osób z grupy docelowej badania,
  • Umawianie na badania,
  • Zbieranie danych,
  • Częściowe przeprowadzenie badania,
  • Wspieranie badacza realizującego badanie w codziennej pracy,
  • Asysta przy realizacji całego badania,
  • Udział w pracach zespołu projektowego.

Tytuł badania: „Szkolnictwo zawodowe kształcące pracowników handlu w Polsce analiza sytuacji obecnej oraz zapotrzebowanie w zakresie zmian kierunków kształcenia oraz programów nauczania w opinii pracodawców z branży handlowej”.

Wstępny cel badania: diagnoza sytuacji obecnej w kształceniu zawodowym pracowników branży handlowej oraz zapotrzebowanie na zmiany kierunków kształcenia oraz programów nauczania w opinii pracodawców z branży handlowej.

Wymagania:

• Umiejętność pracy w zespole oraz analitycznego myślenia,
  • Profesjonalizm.

Okres zatrudnienia: wrzesień 2020 – luty 2021 (6 miesięcy), zatrudnienie na podstawie um. zlecenie

Wymiar czasu pracy: 30 godzin/miesiąc

Miejsce pracy: Warszawa oraz inne miejsca związane z realizacją badań

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie wymaganych dokumentów do dnia 17 września 2020 roku do godz. 15:00. Dokumenty powinny zawierać:

• CV wraz z oświadczeniem o posiadaniu przygotowania do wykonywania zadań w ramach stanowiska „Asystent do badania nr 3„,
  • Pisemną informację odnośnie oczekiwań płacowych,
  • Podpisaną klauzulę informacyjną dot. Przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji (załącznik do ogłoszenia).

CV powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Federację Związków Zawodowych Pracowników Spółdzielczości Produkcji, Handlu i Usług w Polsce (ul. Kopernika 36/40, lok. 375, 02-924 Warszawa) zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie.”

Aplikacje można składać osobiście w siedzibie Federacji Związków Zawodowych Pracowników Spółdzielczości Produkcji, Handlu i Usług w Polsce (ul. Kopernika 36/40, lok. 375, 02-924 Warszawa), listownie (liczy się data wpływu korespondencji) lub mailowo (podpisany skan) na adres: federacjaspolem@gmail.com.

Niniejsze ogłoszenie ma na celu ustalenie ceny rynkowej za pracę na wymienionym stanowisku, w podanym wymiarze.

W razie pytań prosimy o kontakt z kierowniczką projektu – Pauliną Górczyńską (tel. +48 505 108 803).