Kim jesteśmy?

Federacja Związków Zawodowych Pracowników Spółdzielczości Produkcji Handlu i Usług w Polsce jest ogólnokrajową organizacją związkową reprezentującą interesy pracowników zakładów pracy branży spożywczej, działającą na rzecz ochrony praw pracowniczych, ochrony ruchu i dorobku spółdzielczości oraz handlu rodzimego.

Więcej na stronie O nas.

EuroRabatNasza Federacja rozpoczęła współpracę z platformą EuroRabat, która umożliwa nam korzystanie z atrakcyjnych zniżek na towary i usługi na terenie całego kraju oraz zapewnia uczestnictwo w konkursie dla wszystkich krzystających z programu.

EKZZ — Budapeszt 2010

Nasze organizacje członkowskie

Federacja zrzesza organizacje zakładowe i międzyzakładowe na terenie całego kraju. Poniżej zamieszczony został pełen wykaz organizacji członkowskich w plikach PDF w każdym z województw.

 

Osoby i związki zawodowe zainteresowane ewentualnym przystąpieniem do Federacji mogą kontaktować się z naszymi przedstawicielami terenowymi lub z warszawskim biurem — naszą główną siedzibą.

 

zachodniopomorskie ¤ mazowieckie ¤  świętokrzyskie ¤ warmińsko-mazurskie
wielkopolskie ¤ podlaskie ¤ pomorskie ¤ śląskie
opolskie ¤ podkarpackie ¤ małopolskie
lubelskie ¤ lubuskie ¤ dolnośląskie
kujawsko-pomorskie ¤ łódzkie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>