Luteina dopochwowa cena

Wraz z analizowaniem swojego udziału w relacjach z córką musisz jednocześnie skoncentrować się na wkładzie swojej córki i również na nim budować waszą więź. Ostatecznie to ona tworzy drugą połowę związku matka – córka. Nie możesz przyjmować na siebie całej odpowiedzialności za wprowadzanie i podtrzymywanie zmian. Nie tylko ty troszczysz się o wychowywanie córki zgodnie z pewnymi wartościami, przymiotami i kompetencjami, ale i te same kwestie wywierają ogromny
wpływ na stosunek córki do ciebie. Oznacza to, że twoja umiejętność budowania więzi z córką będzie z definicji zależna od jej mocnych stron oraz ograniczeń na każdym etapie rozwoju.
Oczywiście nie możesz oczekiwać, że ukształtujesz jej życie doskonale. Żadna matka, bez względu na to, jak gorące są jej pragnienia i jak znakomite umiejętności, nie ma całkowitej kontroli nad przebiegiem rozwoju swojej córki. Oddziałują na to liczne inne czynniki, takie jak uwarunkowania genetyczne (temperament, inteligencja, uzdolnienia), kolejność narodzin w rodzinie, doświadczenia życiowe. Dochodzi do tego znaczny wpływ mechanizmów rodzinnych, które zostały prześledzone powyżej, oraz relacje z innymi ludźmi w życiu twojej córki. Prawdopodobnie powinnaś również przypomnieć sobie, że niepokojące zachowania albo nawyki, które dziś przejawia twoja córka, już w następnym tygodniu znikną. Niemniej jednak ocena i zaakceptowanie istotnych cech córki mają ogromne znaczenie na tym etapie analizy waszych relacji.